Biz Kimiz?

2002 yılında, genç girişimci mühendisler grubu tarafından kurulan Pusula Yazılım, Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şirketi, İstanbul merkezli olmak üzere dünya çapında pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerini yürütmektedir.

Kuyumcuların üretim, barkodlu toptan satış, barkodlu perakende mağazacılık, barkodlu pırlanta üretimi ve satışı, değerli veya yarı değerli taş alım satım işlemlerinin entegre olarak, bilgisayar ortamında gerçekleştirilmesini sağlayan yazılımlar geliştiren Pusula Yazılım'ın dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, çeşitli ölçeklerdeki yaklaşık 4.000 üzeri şirket tarafından kullanılmaktadır.

Pusula Yazılım ürünleri, bir işletmedeki barkodlu satış, barkodlu stok yönetimi, ambar yönetimi, cari hesaplar, üretim, çantacı takibi, el terminali ile sıcak satış için gerekli olan ve birbirleriyle entegre çalışan modüllerden oluşmaktadır.

Pusula Yazılım Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İsviçre, Belçika, Bulgaristan, G.Afrika, İran, Irak, Suriye, İrlanda, Kazakistan, Kıbrıs, Norveç, Romanya ve Türk Cumhuriyetleri’nden oluşan geniş pazara hizmet etmektedir.

Pusula Yazılım, ürünlerini son kullanıcıya ulaştırma hizmetini, İstanbul merkez olmak üzere bayi ağı ile gerçekleştirmekte ve satış ve satış sonrası eğitim destek hizmetlerini yürütmektedir.

Pusula Yazılım kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün, dürüst ticaret ve kaliteli hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren bir teknoloji firması olmuştur. Tüm stratejilerini kalite odaklı olarak belirlemiştir. Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak en hızlı çözümleri üretmek Pusula Yazılım'ın birinci önceliği olmuştur. Satış sonrası hizmet ve eğitim destek ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek için kadrosunu her zaman genç ve dinamik tutmaktadır.

Pusula Yazılım’ın hedefi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet üretmektir. Müşterilerini bir iş ortağı gibi gören Pusula, büyümenin iş ortakları ile beraber olacağını düşünmektedir.